100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Nevšední obývací pokoj, kde můžete být sami sebou

Tíhnete k nevšednosti a rádi se odlišujete od ostatních? Dříme ve vás nespoutaná povaha expresivního tvůrce či divoké rockové hvězdy? Nenechte se svazovat žádnými pravidly a zařiďte si interiér, který bude přesným odrazem vaší osobnosti.

Nemusíte se bát kombinovat zdánlivě nekombinovatelné a odlišné kousky nábytku, obklopit se oblíbenou literaturou nebo si vytvořit na zdi malou galerii. V takovém interiéru kreativní myšlenky budou přicházet samy a vy se budete cítit sami sebou.

Umělecká stěna jako v galerii

Doma můžete naplno vyjádřit, kdo jste a nemusíte se vázat konvencemi. Máte oblíbené obrazy, plákaty či fotografie? Vystavte je po celém bytě a neomezujte se jen na stěny. Nedbale opřené na zemi dodají místu na originalitě.

V houpacím křesle...

...přichází inspirace. Je zkrátka ideálním místem na poslech hudby a čtení knih či časopisů. I posezení s kávou nebo sklenkou vína dostane při houpání úplně nový rozměr.

A protože k bohémským interiérům neodmyslitelně patří originální kousky, nebojte se míchat neotřelé tvary a barvy křesel.

Inspirativní hudba

Pokud jste duší staromilci, sáhněte po retro kouscích, které vyšperkují bohémský obývák k dokonalosti.

Chcete-li si tóny a melodie užít v celé bohatosti, vybírejte takový gramofon, který můžete připojit k reprosoustavě.

Dobrého pomálu

Při tvorbě zátiší i celkové kompozice si dejte na čas. I v případě eklektického interiéru se vyplatí dodržovat zásadu nepracovat s více jak třemi výraznými barvami.

Hledáte další inspiraci do obývacího pokoje?