Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
300 KčRegistracePřihlášení300 KčKošík
DomůDomůInspirace

Kreativní obývací pokoj s uměleckou duší

Tíhnete k nevšednosti a rádi se odlišujete od ostatních? Dříme ve vás nespoutaná povaha expresivního tvůrce či divoké rockové hvězdy? Nenechte se svazovat žádnými pravidly a zařiďte si interiér, který bude přesným odrazem vaší osobnosti.

Nemusíte se bát kombinovat zdánlivě nekombinovatelné a odlišné kousky nábytku, obklopit se oblíbenou literaturou nebo si vytvořit na zdi malou galerii. V takovém interiéru kreativní myšlenky budou přicházet samy a vy se budete cítit sami sebou.

V houpacím křesle...

...přichází inspirace. Je zkrátka ideálním místem na poslech hudby a čtení knih či časopisů. I posezení s kávou nebo sklenkou vína dostane při houpání úplně nový rozměr.

A protože k bohémským interiérům neodmyslitelně patří originální kousky, nebojte se míchat neotřelé tvary a barvy křesel.

Černá a bílá

Jedna bez druhé by nemohly existovat. Nesmrtelná kombinace, která oživí interiér, ať už ji zopakujete na doplňcích, nebo zvolíte jeden solitér.

Klidně tuto kombinaci využijte pro vytvoření domácí obrazové galerie. Černobílé obrazy budou společně vypadat skvěle a je jedno, zda dáváte přednost abstrakci, fotografii či grafice.

Inspirativní hudba

Pokud jste duší staromilci, sáhněte po retro kouscích, které vyšperkují bohémský obývák k dokonalosti.

Chcete-li si tóny a melodie užít v celé bohatosti, vybírejte takový gramofon, který můžete připojit k reprosoustavě.

Hledáte další inspiraci do obývacího pokoje?