-20 % na objednávky nad 5 000 Kč s kódem MINUS20*Platí i v prodejnách. Sleva neplatí na zlevněné a vybrané produkty.

-20 % na objednávky nad 5 000 Kč s kódem MINUS20*Platí i v prodejnách. Sleva neplatí na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Jak se staví sen: Proměna bytu na moderní, světlý domov

Během loňského března přišla paní Marta kvůli covidu o svého manžela i tátu. Aby se z toho nezbláznila, pustila se do rekonstrukce domu, ve kterém bydlí s dospělým synem Michalem, jeho přítelkyní a jejich dvěma dětmi.

Podívejte se, jak dopadla proměna bytu s pomocí designérek Jaroslavy Hájkové a Hany Šmejkalové. Nový díl pořadu Jak se staví sen se vysílá každé pondělí ve 21:40 na TV Prima, či na webových stránkách.

Rekonstrukce jako nový začátek

Paní Marta si přála, aby mohla v ložnici spát se všemi vnoučaty a aby byl dům co nejbezpečnější pro děti. Velkým problémem byl hlavně starý plynový kotel, který se jednou málem stal rodině osudným.

Proto se designérky rozhodly přiložit ruku k dílu a Martě s její rodinou pomoci s rekonstrukcí. Inspirujte se proměnou staršího a nepraktického prostoru ve vzdušný a prosvětlený domov.

Obývák „před“ a „po“:

Jídelna „před“ a „po“:

Praktická kuchyně i jídelna

Paní Marta toužila mít v kuchyni hlavně dostatečně velkou pracovní plochu a spoustu úložných skříněk, aby měla vše potřebné při ruce. Barevně kuchyně ladí se zbytkem proměněného interiéru. Díky kombinaci bílé, dekoru dřeva a šedé barvy působí prostor čistě a harmonicky.

Skvělým doplňkem použitým pod jídelním stolem je odolný venkovní koberec, který vydrží vysokou zátěž a jednoduše se udržuje. Hodí se proto i na podlahu do kuchyně.

Kuchyně „před“ a „po“:

Ložnice pro mladé rodiče

Z nedostavěného podkrovního pokoje vznikla světlá ložnice pro Marty syna Michala a jeho ženu. Příjemně chladivou kombinaci bílé s šedou v místnosti zútulňuje huňatý koberec, lehké závěsy i tapeta s přírodním motivem.

Podkrovní ložnice „před“ a „po“:

Ložnice pro Martu a vnoučka

V tomto pokoji zůstal původní nábytek včetně postelí a celková proměna se povedla jen s pomocí výměny závěsů, světel, výmalby s tapetou a výměnou menších doplňků. Důkaz, že i s málem jde krásně změnit celková atmosféra pokoje.

Dětský pokoj s ložnicí „před“ a „po“:

Proměnu tohoto interiéru měly na starosti designérky Jaroslava HájkováHana Šmejkalová.

Další díly pořadu Jak se staví sen