-10 % na pohovky s kódem POHOVKY10*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-10 % na pohovky s kódem POHOVKY10*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošíkMenu

Kuchyňské trendy se známkou luxusu

Popularita domácího vaření se v poslední době zvedla natolik, že kuchyně snad nikdy nebyla využívaná tak jako nyní. Možná i kvůli tomu, že doma trávíme více času, bereme vaření spíš jako koníček než nutnost.

Proto se letos mezi trendy dostává ke slovu kvalitní nádobí, které zefektivní vaření a svým neotřelým vzhledem místnost rozjasní. Prohlédněte si námi vybrané produkty.

Hrnce a pánve v prvotřídní kvalitě

Teplá zářivá barva mědi, kvalitní nerez a hliník vás okouzlí především prvotřídní kvalitou. Jsou to materiály, které používají profesionální kuchaři. Vaření je díky nim rychlé a energeticky úsporné. Pořizovací cena je sice vyšší, ale zato vám vydrží dlouhá léta.

V měděném nádobí můžete jídlo i servírovat. Stolování tak dodáte šmrnc a originalitu. A pokud chcete mít prostřený stůl vyladěný k dokonalosti, pořiďte si také měděné příbory, které hrnec či pánev krásně doplní.

Servírovací prkénka

Pokud by měla být jen jedna věc, kterou začleníte do svého interiéru, vsaďte na servírovací prkénka. Sýry, jednohubky či jiné dobroty na nich budou vypadat stylověji než na klasickém talíři.

Mezi trendy patří zejména mramorová prkénka, která působí luxusním dojmem a dokáží dodat kuchyni a stolování úplně nový vzhled. Navíc patří mezi udržitelné trendy, protože jsou vysoce trvanlivá a snadno se kombinují s jinými materiály.