-15 % na vše s kódem NAROZENINY15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-15 % na vše s kódem NAROZENINY15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošíkMenu

Objevte novinky v úložném nábytku

Ať už bydlíte ve velkém domě nebo v malém bytě, úložných prostorů není nikdy dost. Inspirujte se našimi novými komodami, knihovnami, skříněmi, botníky a spoustou dalšího úložného nábytku do předsíně, obýváku, ložnice i pracovny.

Nábytek do obýváku

Obývací pokoje jsou místem, kde trávíme nejvíce času s rodinou a měla by tomu odpovídat skladba i rozložení nábytku. Obývák by tedy měl být zařízený reprezentativně a zároveň dostatečně pohodlně tak, aby se v něm příjemně trávil volný čas.

Inspirujte se našemi novými komodami, televizními i konzolovými stolky, knihovnami a designovými policemi.

Nábytek do předsíně

Předsíň je vstupní branou do každého domova. Vítáme v ní návštěvu a podle toho, co zde příchozí uvidí, si pak udělají finální obrázek o celém bydlení. Vybavte a zorganizujte si tedy svou předsíň tak, aby byla pěkná, uklizená, praktická a funkční.

V tom vám pomohou naše nové designové botníky a věšáky na bundy nebo klíče od značek La Forma, Compactor, Actona a dalších.

Nábytek do ložnice

Naskladnili jsme pro vás také spoustu nových produktů do ložnice, jako jsou noční stolky, komody a šatní skříně v různých barvách i materiálech. Nezapoměli jsme ani na paravány, které zajistí útulnost a soukromí.

Nábytek do pracovny

Pracujete na home office? Pořiďte si nábytek, díky kterému se budete lépe soustředit na plnění pracovních úkolů. Naše nové kousky, jako jsou knihovny, regály a komody zajistí pořádek a dokonalý přehled ve všech nepostradatelných pomůckách k práci.