-15 % na vše s kódem NAROZENINY15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-15 % na vše s kódem NAROZENINY15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošíkMenu

Bonami na návštěvě: Od interiérového designu k otcovství

Pintér Boróka
Pintér Boróka
Bonami Blogger

Sánta Dávid je autorem blogu Santa Bros, ale především je tátou pětileté Belly a tříletých dvojčat Luny a Edmunda. Se svými čtenáři se rád dělí o každodenní výzvy rodičovství. Jeho vášeň pro interiérový design sahá daleko do minulosti, a proto před šesti lety založil svůj DIY blog, který dokazuje, že záliba v designu není jen pro ženy.

Jak si ale představit každodenní život moderního otce? Pojďte s námi nakouknout do jejich domova a inspirovat se.

„Po narození dětí se mým posláním stalo zvyšovat povědomí o kvalitním otcovství 21. století na co nejvíce platformách. Považuji se za otce, který se plně účastní každodenního shonu - ať už jde o navrhování, zdobení, malování nebo jen obyčejnou večerní koupel.”

„Léta jsem studoval umění, potom jsem pracoval jako vizuální merchandiser. Když jsem skončil, potřeboval jsem někam nasměrovat svou tvůrčí energii, a tak vznikl blog. Původně začal jako DIY blog o interiérovém designu, ale s příchodem dětí jsem začal psát stále více o rodičovství. Takže aktuálně je to kreativní „tátovský” blog.”

Kromě interiérového designu je Davidovi velmi blízká hudba. Na klavír hraje šest let a tento nástroj je pro něj obzvláště důležitý.

„Když jsme si pořídili nový domov, kam se pohodlně vejdeme, hned mě napadlo, že by se nám hodil klavír. Tehdy se do sousedství nastěhovali i naši přátelé a spolu s jejich domem přišel i klavír, který nám darovali. Od té doby se snažím neustále zdokonalovat a učím děti některé jednodušší melodie. Měl jsem velkou radost, když jsem na Bonami našel tuto sametově zelenou lavici, protože si na ni můžeme ke klavíru sednout i tři.

David nasává interiérový design všemi smysly už od dětství, kdy si jeho matka s oblibou a neustále kupovala časopisy o interiérovém designu. Není tedy divu, že pro otce tří dětí je tak důležité, aby byl jejich domov jedinečným i útulným.