100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Pohovka v glamour interiéru u modelky Karolíny Mališové

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Pokud má být váš obývák oslňující a extravagantní, měla by těmto nárokům dostát i pohovka. Stačí se držet několika zásad a noblesnímu interiéru nestojí nic v cestě.

Nahlédněte proto do bytu modelek Hany Drozdové a Karolíny Mališové, která se s námi podělila o několik postřehů, a inspirujte se tipy, jak vybrat sedačku pro moderní glamour interiér.

Podle čeho jste pohovku vybírali?

„Byla to láska na první pohled, asi bych si normálně vzala béžovou či šedou, ale když jsem viděla tento styl a tuto barvu, bylo to jasné."

1. Bonami tip

Vsaďte na osvědčený tvar

Pro glamour pohovku jsou charakteristické zejména obliny. Díky tomu už na první pohled působí komfortně. A v reálu je to pravda. Nejpohodlnější bude samozřejmě rohová sedačka s širokým posezením. Velmi žádoucí je prošívání, které vytváří dojem „bochánků”. Luxusního dojmu dosáhnete i zlacenými nožičkami.

Co byl při výběru největší oříšek?

„Aby se vešla do bytu (smích). Toužila jsem po rozkládací, protože jsem potřebovala, abych ji mohla využívat i na občasná přespání, když přijede návštěva. Dalším požadavkem byla samozřejmě i pohodlnost. A toto vše nakonec sedačka splňovala."

Objevte další inspiraci pro výběr pohovky