100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Proměna ložnice za 15 minut

Hledáte nápad na rychlou a efektivní změnu ve své domácnosti? Inspirujte se uspořádáním ložnice ve dvou stylech podle Anny Hanze - milovnice krásných, jemných interiérů. Zjistíte, jak pomocí textilií a doplňků vytvořit ve své ložnici přírodní nebo něžně romantický prostor.

Vsaďte na stylové polštáře, prémiové povlečení a designové dekorace a uvidíte, jak je lehké dosáhnout velkého efektu pomocí malých změn a detailů.

Praktické i estetické materiály

„Při výběru produktů do ložnice jsem se řídila především láskou k přírodním materiálům a tlumeným barvám.

Lněné povlečení, které umožňuje pokožce dýchat, je nevyhnutelností! Len absorbuje až 25 % vlhkosti těla, v létě chladí a v zimě hřeje."

Univerzální příslušenství

„Aby jsem do interiéru vnesla letní a zároveň lehce sváteční atmosféru, zvolila jsem kulaté polštáře s motivem motýlů a kovový stolek, který bude skvělý nejen jako noční stolek.

Je zajímavé, že vrchní část stolku lze využít i samostatně jako podnos. Jeho krásná zlatá barva dokonale ladí s ostatními doplňky ve stejném odstínu po celém bytě.“

Vzdušné prostředí

"Mojí druhou volbou byl odstín bílé. Nejraději mám jednoduché, minimalistické interiéry s trochou útulných prvků. Tady jsem opět zvolila přírodní materiály, tedy povlečení z bílé bavlny, jejíž největší výhodou je skvělá schopnost dobře pohlcovat vlhkost.

Důležitý byl i estetický aspekt - ložnici krásně rozjasnilo bílé světlo."

Jedinečná atmosféra díky příslušenství

„Povlečení jsem se rozhodla doplnit bílými kožešinovými polštáři, které budou dobře fungovat teď i v zimě, kdy vyhledáváme co nejvíc útulných a hřejivých doplňků.

Charakter interiéru jsem dodatečně zdůraznila vonnou svíčkou v krásné mramorové sklenici, kterou později využiju jako praktický dekorativní prvek.“