Obývací pokoj se slevou až 25 % | Ušetřete ještě dnes →
Máme novou appku | Objevte její výhody →
300 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Tipy na vánoční dárky podle Dominiky Pokludové

Ještě nemáte pořízené všechny vánoční dárky? Tak přesně pro vás máme tuhle last minute dárkovou inspiraci od bloggerky Dominiky Pokludové, ve které se otiskl její nezaměnitelný styl. Z jejích tipů vyberete dárky pro kamarádky, maminky i babičky, pro sebe a navíc zvládnete i minimalistickou vánoční dekoraci.

Vánoční ozdoby a dekorace pro radost

Letos je to poprvé, co jsem se vrhla na vánoční dekorování interiéru a asi už chápu, proč to všichni tak milujeme. Obejvák se najednou úplně rozzářil a zútulnil. Zatím jsem to vzala ale opatrně, v barvách, co už doma máme, i když na Vánoce je dovoleno cokoliv.

Vánoční dárky pro všechny ženy z rodiny

Mýdlo, svíčka nebo vůně do interiéru už dávno nejsou nechtěnými dárky od tety z druhého kolene. V dnešní době se jedná o designové kousky, které potěší každou ženu. (A troufám se říct, že i některé muže)!

Produkty vybírejte přírodní, tak se hravě vyhnete ‘’převoněné’’ a umělé vůni, která nemusí sednout všem.

Vánoční dárek pro kamarádku

Moje kamarádky i já jsme všechny typ, které ocení poctivé kameninové nádobí nebo jakýkoliv kus na stolování. Od hezkých mističek, přes talířky až po hezké kvalitní příbory. Na zlatých si teďka ujíždíme, tak nemohly chybět ani tady, v tipech pro kamarádku.

Vánoční dárky pro sebe

Kdo říká, že na Vánoce nemůžete udělat radost i sami sobě? Já jsem si vánoční čas zpříjemnila reproduktorem s Bluetooth připojením Marshall.

Je to retro designový kousek, který bude vypadat parádně i jako dekorace. K tomu jsem přidala pár minimalistických svícnů od Kähler Design.