Sleva 500 Kč nebo 2 000 Kč na váš nákup | Ušetřete →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Trendy v osvětlení pro podzim a zimu

Renovujete dům či byt nebo jen chcete osvěžit svůj domov novým osvětlením? Vyberte si svítidlo, které dodá prostoru jedinečný charakter. Podívejte se na letošní trendy, které rozjasní váš domov.

Skleněná svítidla s kouřovým efektem

Elegantně, stylově a neotřele působí skleněné osvětlení v kouřových tónech. Šedé i barevné sklo s jemnými liniemi dodá nevšednost každému interiéru. Setkat se můžete se světly ve vysokém lesku, ale také se svítidly, která jsou matná.

Trendy jsou i odstíny jantarové, které působí hřejivým dojmem. Barevné tóny ale patří mezi výrazné prvky a tak se hodí zejména do výrazněji laděných interiérů.

Závěsné skleněné lustry nejlépe vyniknou v obývacím pokoji a nebo v ložnici, které jsou laděné v moderním nebo glamour stylu.

Osvětlení v přírodních materiálech

Milujete přírodu? Doneste si jí kousek i domů. Dalším letošním trendem jsou totiž přírodní materiály, které jsou nadčasové, šetrné a hodí se nejen pro ekologicky smýšlející jedince. Přírodní svítidla se vyrábí z materiálů jako je bambus, ratan, juta, korek nebo dřevo.

Na Bonami najdete například přírodní svítidla od značky Good&Mojo, která vytváří krásné osvětlení s ohledem na životní prostředí.

Mezi jejich využívané materiály patří nejčastěji juta, bambus, ratan a korek. Z těch potom vyrábí osvětlení, které svítí za lepší zítřky.

Trendy ve svítidlech už znáte. Prohlédněte si spoustu dalších tipů a rad na výběr osvětlení.