Sleva 500 Kč nebo 2 000 Kč na váš nákup | Ušetřete →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

V hlavní roli trendy vzory roku 2022

Trendy se mění nejen v módě, nábytku, doplňcích a barvách, ale také ve vzorech. Prohlédněte si ty, které budou v roce 2022 zdobit koberce, povlečení, polštářky a další bytový textil.

Vzory koberců

1. trend:

Etno a orientální vzor

Orientální koberce se často označují také jako perské koberce a jsou odkazem tisíce let staré tradice připomínající jedno z nejkrásnějších dědictví Orientu. Svými vzory dodají interiéru nadčasovost a eleganci.

Etno koberce hýří nejrůznějšími exotickými motivy. Barevnost interiérů zařízených ve stylu afrického etna se pohybuje v paletě sytých zemitých odstínů, jako je oranžová, červená, žlutá, hnědá a béžová barva.

2. trend:

Vintage vzor

Dalším trendem jsou vintage koberce. Nádech dob minulých nadchne každého historického fajnšmekra. Nehledě na to, že se hodí i do moderně zařízených interiérů. Působí jako skvosty, které se dědí z generace na generaci a mají dokonale vybledlý vzhled. Vintage vzor se objevuje na kobercích spíše v neutrálních a zemitých odstínech.

3. trend:

„Trojrozměrný” vzor

O 3D vzor na kobercích se postarají rozdílné délky vlasů v odlišných barvách i materiálech. Skvěle vypadají, a jsou i praktické. Snadno se na nich totiž ztratí kdejaké smítko a péče o ně není náročná. Velice jim sluší zakončení se střapci.

Prohlédněte si ostatní trendy roku 2022.