Sleva 500 Kč nebo 2 000 Kč na váš nákup | Ušetřete →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Vytvořte si díky textilu útulný obývací pokoj

Obývací pokoj je jednou z nejdůležitějších místností domova. Je hlavním centrem dění a mnohdy se mění na kancelář, tělocvičnu, v některých případech i bar či domácí kavárnu. Proto by tato místnost měla kromě praktické stránky působit příjemně a útulně.

Nejsnadnější cestou, jak obývák vyšperkovat k dokonalosti je pomocí bytového textilu. Kombinace pohodlných plédů, stylových koberců a polštářů v různých barvách a materiálech zajistí živý, pestrý a velice osobitý vzhled pokoje. ♥

Kusové koberce mají v našich domácnostech nezastupitelné místo. Často se zdá, jako by bez nich místnost nebyla kompletní.

Kromě toho, že dokonale zútulní obývací pokoj, jsou také skvělými pomocníky v boji proti lezavému chladu od podlahy a při vylepšování akustických vlastností místnosti.

Nejspíš nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak zútulnit nejen obývací pokoj je přidat hromadu měkkých polštářků v nejrůznějších barvách a materiálech.

Až se do nich zaboříte, bude vám jasné, že to je přesně to, co vašemu obýváku chybělo.

Pro někoho jsou závěsy přežitkem, pro jiného stylovým doplňkem. Jednobarevné i vzorované závěsy mohou být skvělým oživením obýváku.

Barevně se dají sladit s doplňky, aby místnost působila kompaktně. Výraznější barva, která se nikde jinde v místnosti nenachází ji zase může celou rozzářit.