-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Zahradní trendy roku 2022

Hledáte inspiraci na obměnu své zahrádky či terasy nebo vás jen zajímá, jakým směrem se vyvíjí aktuální trendy? Máme pro vás výběr toho nejlepšího zahradního nábytku, venkovních koberců, osvětlení i dalších stylových doplňků, které patří mezi trendy roku 2022.

1. trend:

Venkovní interiér

Pod širým nebem se snažíme trávit mnohem více času a proto zájem o vylepšení venkovních prostorů vzrostl. Podle toho také budou vypadat zahrady či terasy v roce 2022. V podstatě byste se na zahradě měli cítit jako v obýváku.

Prim hraje čalouněný zahradní nábytek, který kombinuje pohodlí obývacího pokoje a mimořádně odolné materiály určené pro exteriér. Dojem komfortního interiéru podpoří také zahradní houpací křesla, polštářky, exteriérové koberce a dekorativní osvětlení.

2. trend:

Využijte zahradu po celý rok

Zahradu nemusíte využívat pouze v létě, prodlužte její životnost i na chladnější roční období. Využít ji můžete hned z brzkého jara až do pozdního podzimu. V tom vám pomohou deky, plédy, venkovní topidla a ohniště, které vás dokonale zahřejí.

3. trend:

Home office na čerstvém vzduchu

Pandemie byla příčinou mnoha změn. Jednou z nich je i práce z domova. Ačkoli na jedné straně home office přináší spoustu pozitiv, na té druhé se může stát, že člověk stráví v interiéru celý den. Jedním z řešení je práce na čerstvém vzduchu, což je pokračujícím trendem z roku 2021.

Vybavte si terasu či zahradu stabilním stolem, pohodlnou židličkou a pořádným slunečníkem. Uvidíte, že vám půjdou pracovní úkoly lépe od ruky.

Prohlédněte si ostatní trendy roku 2022.