100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošíkMenu

Důvody, proč se vyplatí investovat do rozkládacího stolu

Přemýšlíte, že byste si pořídili rozkládací jídelní stůl, ale ještě nejste stoprocentně rozhodnutí? My vás přesvědčíme. Připravili jsme pro vás pět důvodů, proč stojí za to investovat právě do multifunkčního kousku.

1

Více funkcí v jednom

Významným argumentem pro rozkládací stůl je zejména jeho multifunkčnost. Nejenže ve složeném stavu dobře poslouží pro stolování menšího počtu lidí, ale rozložením jedné či více desek můžete přidávat centimetry, které využijete nejen pro (ne)čekané návštěvy, home office, ale oceníte je i při hraní deskovek či jako kuchyňský ostrůvek.

2

Přizpůsobí se místnosti

Z kulatého oválný, ze čtvercového obdélníkový. Rozložení z jedné strany, nebo z obou. Tvar stolu můžete měnit podle libosti a tím určovat i to, jak výrazným kouskem interiéru se stane. Může být dominantou celé místnosti, ale i stát skromně u zdi. V rozloženém stavu navíc může plnit i funkci dělicího prvku, kterým vymezíte obývací prostor od kuchyňského.

3

Ideální pro první bydlení a malé prostory

Co si budeme povídat, první bydlení v nájmech zpravidla neoplývá centimetry navíc. Zato návštěvy bývají v tomto životním období častější a početnější. Proto se vyplatí být na takovou situaci připraven. Díky malému rozkládacímu stolu rázem vytvoříte další místa pro hosty. Zvolíte-li jej navíc v bílé barvě, místnost opticky prosvětlí a zvětší. A navíc - takový kousek už s vámi může putovat i do bydlení o poznání prostornějšího. Takže nebude potřeba kupovat nový.

Najděte stůl přesně pro vás