7.–10. 10. | Sleva 20 % s kódem DOMOV20*Platí při nákupu nad 3000 Kč na vše kromě již zlevněných a vybraných produktů.

7.–10. 10. | Sleva 20 % s kódem DOMOV20*Platí při nákupu nad 3000 Kč na vše kromě již zlevněných a vybraných produktů.

Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík

Jak se zahřát v interiéru

Vánoce jsou sice dávno za námi, ale městské ulice zasypal sníh až nyní. Na první pohled je to sice romantika, ale všudypřítomný chlad není zrovna to pravé ořechové. Pokud jej snášíte den ode dne hůř a sluneční paprsky vyhlížíte jako skutečnou spásu, máme to podobně.

A proto přicházíme s několika tipy na stylové doplňky, díky kterým vytvoříte ze svého domova útulné a hřejivé útočiště, kde se budete cítit příjemně až do jara.

Jak se dokonale obrnit proti lezavému chladu od podlahy? Investujte do vlněného koberce. Uvidíte, že ani v průběhu let zdánlivě vyšší investice nezalitujete.

Vlna je jednoduše nenahraditelný materiál se skvělými vlastnostmi. Skvěle izoluje a má díky lanolínu samočistící schopnosti.

Trápí vás netěsnící okna u kterých v zimě snad ani nemůžete sedět? Pořiďte si do nich závěsy, které vám pomůžou proudící chlad zastavit. Ty místnost nejen dokonale zútulní na pohled, ale vylepší v ní i akustiku.

Na zimu se vám nejlépe osvědčí těžké sametové závěsy, ale i přírodní lněná varianta skvěle poslouží.

Pokud na vás některá z místností působí celoročně nepříjemně chladivě, zaměřte se na to, jaká barva v místnosti převládá. Výmalba stěn nebo výběr doplňků v teplých tónech bude skvělým řešením.

Bez velikánské měkoučké deky a záplavy polštářů pohovka jednoduše není kompletní. S výměnou povlaků navíc můžete několikrát do roka měnit její styl.

A co vaši čtyřnozí společníci? Ti rozhodně ocení prémiový vlněný pelíšek. ♥