Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
100 KčRegistracePřihlášení100 KčKošík
DomůDomůInspirace

Jak se zahřát v interiéru

Vánoce jsou sice dávno za námi, ale městské ulice zasypal sníh až nyní. Na první pohled je to sice romantika, ale všudypřítomný chlad není zrovna to pravé ořechové. Pokud jej snášíte den ode dne hůř a sluneční paprsky vyhlížíte jako skutečnou spásu, máme to podobně.

A proto přicházíme s několika tipy na stylové doplňky, díky kterým vytvoříte ze svého domova útulné a hřejivé útočiště, kde se budete cítit příjemně až do jara.

Jak se dokonale obrnit proti lezavému chladu od podlahy? Investujte do vlněného koberce. Uvidíte, že ani v průběhu let zdánlivě vyšší investice nezalitujete.

Vlna je jednoduše nenahraditelný materiál se skvělými vlastnostmi. Skvěle izoluje a má díky lanolínu samočistící schopnosti.

Trápí vás netěsnící okna u kterých v zimě snad ani nemůžete sedět? Pořiďte si do nich závěsy, které vám pomůžou proudící chlad zastavit. Ty místnost nejen dokonale zútulní na pohled, ale vylepší v ní i akustiku.

Na zimu se vám nejlépe osvědčí těžké sametové závěsy, ale i přírodní lněná varianta skvěle poslouží.

Pokud na vás některá z místností působí celoročně nepříjemně chladivě, zaměřte se na to, jaká barva v místnosti převládá. Výmalba stěn nebo výběr doplňků v teplých tónech bude skvělým řešením.

Bez velikánské měkoučké deky a záplavy polštářů pohovka jednoduše není kompletní. S výměnou povlaků navíc můžete několikrát do roka měnit její styl.

Ambientní světlo v podobě svíček a žárovek v teplém tónu také nemalým dílem přispěje k uklidňující atmosféře.

Pokud už nic nepomáhá, nezbývá, než se zahřát vevnitř. Připravte si doma do konvičky skvělý Masala Chai, jehož základem je hřejivě působící směs koření.

A co vaši čtyřnozí společníci? Ti rozhodně ocení prémiový vlněný pelíšek. ♥