-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Královny pořádku: Jak harmonicky vybavit vlastní masážní studio

V tomto díle se Královny pořádku nepustí do úklidu domova, ale navštíví masážní studio. To pomůžou paní majitelce zklidnit a zharmonizovat tak, aby se k ní klienti opravdu rádi vraceli.

Zjistěte, jak zařídit prostor tak, aby se v něm zákazníci cítili zrelaxovaně a zároveň zůstal dokonale funkční a praktický.

Čeho se při zařizování provozovny vyvarovat a jaké detaily prostor dokonale zútulní? Pavlína s Lucií pro vás mají spoustu praktických tipů.

1. tip

Nejprve si zkuste projít svou provozovnu jako byste se na ni dívali očima svého zákazníka. Pokud je to pro vás příliš těžké, zkuste poprosit někoho nejbližšího aby prostor zhodnotil „nezatíženýma“ očima.

2. tip

Dojem si váš klient vytváří ještě před vstupem do vaší provozovny. Je proto důležité, abyste si dali záležet na čistotě chodníku před dveřmi. Pozor na odložené hračky, plevel či nevynesený koš.

Stejně tak si dejte v předsíni pozor na poházené boty a dostatek odkládacího prostoru na kabát či kabelku.

3. tip

Určete si jedno “téma”, podle kterého budete ladit styl místnosti. V salónu s thajskými masážemi je zbytečné míchat exotický styl s provensálskými prvky.

4. tip

Pokud máte v salónu řezané květiny, dbejte na to, aby byla skleněná váza vždy dokonale vyleštěná a voda křišťálově čistá. V opačném případě zvolte raději porcelánovou vázu.