-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Objevte novinky v ložním textilu

Chcete se každé ráno probouzet odpočatí a plní energie? Pak je třeba kromě matrace dbát i na výběr toho správného povlečení. Prohlédněte si nové značky Le Bonom, HIP a Good Morning, které vás okouzlí svou jednoduchostí a příjemnými materiály.

Povlečení ze 100% bavlny

Značka Le Bonom vyrábí povlečení z hladké a stonewashed 100% bavlny známé pro svou prodyšnost a nezaměnitelnou jemnost. 100% stonewashed bavlna se od té hladké vyznačuje jemností ihned po vybalení, a ne až po několika vyprání. Díky předepírce navíc eliminuje riziko sražení.

Kromě praktičnosti nabízí i nenásilný ležerní vzhled, který do vaší ložnice vnese uvolněnou eleganci. Povlečení vychází z českých velikostí, ve kterých nechybí ani prodloužená délka 220 cm.

Zemité a pastelové odstíny

Povlečení Le Bonom máme ve dvou kolekcích. Kousky ze stonewashed bavlny jsou v zemitých odstínech, hladká bavlna nabízí pastelové tóny. Výjimkou je pouze půlnoční modrá a horčicová barva.

Barvy jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly jednoduše kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.

Prohlédněte si všechny produkty od značky Le Bonom.