-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Minimalisticky laděné zahradní posezení

Máte pocit, že přírodní zeleň na vaší zahradě je dokonalá a harmonická přesně tak, jak je, a tudíž není potřeba vymýšlet další zbytečné příkrasy? Vždyť k pravému letnímu relaxu na terase nakonec nepotřebujete nic než opravdu pohodlné křesílko, stolek na pochutiny a oblíbený drink v ruce.

Inspirujte se naším výběrem praktického venkovního nábytku v jednoduchých liniích a z kvalitních materiálů. Poradíme vám, jak zařídit své posezení minimalisticky, neokázale, ale přesto originálně a útulně.

Variabilní venkovní futony Karup jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí své posezení vyřešit lehce netradičním způsobem.

Ve složeném stavu fungují i jako taburetka k sezení, rozložené jako pohodlná matrace. Navíc je lze jednoduše přenášet po zahradě tam, kde je zrovna potřeba.

Nábytek vybírejte v nekomplikovaných tvarech a ladných liniích. Místo toho se zaměřte na zajímavé detaily jako je provázkem vyplétané opěradlo nebo kamenná deska u stolku.

Důraz klaďte i na funkčnost materiálů. U čalouněného nábytku se vyplatí, aby bylo polstrování rychleschnoucí a potah odolný vůči okamžitému znečištění - třeba jako u lehátka značky Hartman.

Dekorací a doplňků vybírejte méně, ale o to pečlivěji. Nejlepší bude, když každý z doplňků bude mít kromě estetické funkce i přidanou hodnotu.

Stylová plynová lucerna vám posvítí k večernímu povídání, vlněná deka vás zahřeje a venkovní koberec ochrání vaše nožky před chladnou dlažbou.

Při zařizování se držte neutrálních a přírodních odstínů jako je krémová, hnědá a odstíny šedé. Jednobarevné kousky můžete ozvláštnit zajímavými texturami. Aktuálně oblíbeným trendem je terrazzo v různých barvách i velikosti zrnek.

Objevte spoustu nové inspirace pro zahradní posezení v dalších stylech.