100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Minimalisticky laděné zahradní posezení

Máte pocit, že přírodní zeleň na vaší zahradě je dokonalá a harmonická přesně tak, jak je, a tudíž není potřeba vymýšlet další zbytečné příkrasy? Vždyť k pravému letnímu relaxu na terase nakonec nepotřebujete nic než opravdu pohodlné křesílko, stolek na pochutiny a oblíbený drink v ruce.

Inspirujte se naším výběrem praktického venkovního nábytku v jednoduchých liniích a z kvalitních materiálů. Poradíme vám, jak zařídit své posezení minimalisticky, neokázale, ale přesto originálně a útulně.

Variabilní venkovní futony Karup jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí své posezení vyřešit lehce netradičním způsobem.

Ve složeném stavu fungují i jako taburetka k sezení, rozložené jako pohodlná matrace. Navíc je lze jednoduše přenášet po zahradě tam, kde je zrovna potřeba.

Nábytek vybírejte v nekomplikovaných tvarech a ladných liniích. Místo toho se zaměřte na zajímavé detaily jako je provázkem vyplétané opěradlo nebo kamenná deska u stolku.

Důraz klaďte i na funkčnost materiálů. U čalouněného nábytku se vyplatí, aby bylo polstrování rychleschnoucí a potah odolný vůči okamžitému znečištění - třeba jako u lehátka značky Hartman.

Objevte spoustu nové inspirace pro zahradní posezení v dalších stylech.