-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Jak se staví sen: Citlivá proměna kuchyně a chodby

Maminka malé Elišky Veronika přišla kvůli Covidu o milovaného manžela Vladana. Rozběhlou rekonstrukci bytu se jí díky pomoci přátel podařilo zčásti dokončit. Přesto už na předělání staré kuchyně a chodby nezbyly peníze a ani síla.

Inspirujte se, jak designéři s citem proměnili kuchyni v moderní prostor ozvláštněný původními kusy nábytku. Nový díl pořadu Jak se staví sen se vysílá každé pondělí ve 21:40 na TV Prima, či na webových stránkách.

Nedokončená rekonstruce

Když se Veronika s Vladanem seznámila, byla to velká láska na první pohled, ze které se brzy narodila dcera Eliška. Osudová rána v podobě covidu ale způsobila, že Veronika najednou zůstala uprostřed rekonstrukce na všechno sama. Přátelé ji naštěstí pomohli dát dohromady místnosti, které byly rozkopané. O pomoc s kuchyní a chodbou poprosila kamarádka Zuzana designéry.

Ti se při rekonstrukci kuchyně inspirovali starým sekretářem a stolem, které si přála Veronika zachovat. Aby starožitné kousky vynikly, zvolili moderní kuchyňskou linku v bílé barvě. Křivou podlahu srovnali a položili na ni dlažbu v patchworkovém designu, kterou použili i jako obklady.

Náš tip:

Pokud vás také láká odvážný obklad, ale nemáte na něj zatím dostatek odvahy, můžete svůj interiér oživit pomocí samolepek. Dají se použít na stěnu, kachličky i podlahu.

Kuchyně „před“ a „po“:

Překvapením od designérů hlavně pro malou Elišku byla vestavěná hrací kuchyňka schovaná za dvířky skříňky přímo v kuchyni.

Chodba „před“ a „po“:

Další díly Jak se staví sen