-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Jak se staví sen: Kompletní rekonstrukce panelákového bytu

Před dvěma lety mladou a sympatickou Míšu potkala životní rána, když její manžel prohrál dlouholetý boj s nemocí. Teď by si přála začít nový život v nově pořízeném bytě. Už ji ale došla energie i finanční prostředky na rekonstrukci.

Proměnu bytu si proto vzaly na starost designérky Renata Pápai s Veronikou Haroldovou. Jak se jim povedla, zjistíte v novém díle pořadu Jak se staví sen, který se vysílá každé pondělí ve 21:40 na TV Prima, či na webových stránkách.

Nový byt jako nová životní etapa

Mladá, krásná a inteligentní Míša se stala vdovou v lednu roku 2020. Jejímu manželovi Standovi diagnostikovali nádor poprvé před osmi lety. Podstoupil operaci, po které se musel učit vše od začátku, protože měl zasažena různá nervová centra. Míša o něj celou dobu pečovala a byla po jeho boku až do poslední chvíle.

Po smrti manžela potřebovala nutně změnit prostředí a odstěhovala se za prací do Prahy. Doma v Ledči si ale pořídila byt, který bere jako nový životní start. S pomocí rodiny zvládli v bytě zbourat jádro, strhnout podlahy a připravit odpady a vodu.

Obývák „před“ a „po“:

Hřejivě minimalistický styl

Designérky vsadily na nábytek v jemných béžových odstínech a v dekoru dřeva, díky čemuž působí celek prosvětleně a žensky. Příjemně kontrastně pak působí doplňky a nábytek v černé barvě, který dodává interiéru dynamiku.

Jídelna s kuchyní „před“ a „po“:

Propojující designové prvky

Všechny pokoje v bytě harmonicky propojují opakující se prvky jako jsou nástěnná svítidla válcovitého tvaru nebo abstraktní motivy objevující se jak na textilu tak v rámech na stěně. Díky tomu působí byt nenásilně sladěně.

Ložnice „před“ a „po“:

Chodba „před“ a „po“:

Koupelna „před“ a „po“:

Proměnu měly na starosti designérky Renata PápaiVeronika Haroldová.

Další díly Jak se staví sen