Bonami Days až -50 % | Ulovte svou slevu →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Skyline Chodov: Osobité 2+kk bydlení s perspektivou

Ve spolupráci s PSN vám představujeme osobité 2+kk bydlení, pro které jsme připravili návrh interiéru.

V portfoliu společnosti PSN najdete ty největší architektonické skvosty, ať už je to Tančící dům, Palác Dlážděná nebo právě Skyline Chodov, nabízející moderní a inovativní bydlení pro mladé. Posilovna nebo party room přímo v domě nebo vlastní zahrádka ve vybraných jednotkách dávají bydlení v metropoli nový rozměr.

Získejte od PSN 250 000 Kč na vybavení z Bonami a zařiďte si osobité bydlení – třeba podle návrhu naší designérky Lindy.

Informace o projektu

Rozpočet 368 000 KčZahrnuje návrh interiéru vč. kuchyně a její realizace, spotřebiče, veškeré zařizovací předměty a vestavné prvky
2+kk, celkem 49 m²Návrhy pro obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu a chodbu s prádelnou.
2 týdny na návrhOd dodání podkladů ze strany klienta po předání návrhu uplynuly pouze 2 týdny.
Praha, ChodovJednotka se nachází v nové rezidenci Skyline na pražském Chodově.

Skyline Chodov

Skyline nabízí celkem 227 jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk s typickou plochou od 22,6 m2 do 48,7 m2 včetně kanceláří. Bydlení je navrženo tak, abyste si jej mohli užít plnými doušky uvnitř i zvenčí. Střešní terasa, dostupná všem obyvatelům, nabízí nádherné výhledy do okolí.

Nechybí ani plně vybavená posilovna nebo yogapoint, party room, prádelna a samozřejmě sklepní prostory a parkovací stání. Vybrané jednotky disponují oplocenou zahrádkou, záhonky s půdou pro zahradničení a kompostérem.

Ruch města tady ustupuje přírodě a rodinné atmosféře místních podniků, a proto je Skyline bezvadnou volbou pro mladé (rodiny).

250 000 Kč na vybavení od PSN
Pouze v dubnu rozdává PSN poukázky v hodnotě 250 000 Kč na nákup vybavení a služeb od Bonami – třeba na vysněnou kuchyni na míru, návrh interiéru, nábytek a dekorace. Akce se vztahuje na nákup jednotky 2+kk.

Barevná paleta Coral

Návrh obývacího pokoje

Betonová stěrka dává prostoru lehce surový nádech, který zjemňují pastelové barvy. Vybrané kousky kombinují skandinávský a glamour styl a dohromady tvoří stylové útočiště pro mladé.

Inspirací mi byl Peach Fuzz, barva roku 2024. Lehce jsem ji ztlumila kombinací s neutrálními odstíny, aby nepůsobila sladce a byla vhodná pro kohokoliv.

Linda Povolná, Bonami designérkaNávrh jídelní části

V návrhu se počítalo s bohatým společenským životem obyvatel. Jídelní část je zařízená příjemně, stylově a pro každou příležitost.

Návrh ložnice

Dominantou ložnice je komfortní čalouněná postel s úložným prostorem. V tomto 2+kk se myslelo i na homeoffice, a proto nechybí ani pracovní kout s psacím stolem.

Návrh koupelny

Koupelna je pro mnohé jen přestupní stanicí mezi ložnicí a životem venku. To však pro tuto koupelnu, vybavenou pestrou škálou stylových a hravých doplňků, neplatí. Stane se perfektním wellness útočištěm nejen po náročném dni.

Šikovně řešená „neviditelná" prádelna

Vestavěné prvky jsou v takto malém bytě nezbytností, ať už je to kuchyňská linka plynule přecházející do šatní skříně nebo malá walk-in šatna, kde se krásně schová i pračka.

Linda Povolná, Bonami designérka