-15 % na koberce s kódem KOBERCE15 | Už jen do půlnoci →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

TOP 5: Vánoční pečení

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Ať už během adventu pečete cukroví po kilech, nebo si naopak vystačíte jen s několika druhy, bez vykrajovátek či plechů se zkrátka neobejdete.

Připravili jsme proto pro vás pět tipů na kuchyňské pomůcky, které by vám neměly chybět. Většinu z nich navíc využijete po celý rok.

Vykrajovátka na cukroví

Málokdo si dokáže představit Vánoce bez tradičního cukroví. Takže by ve vaší výbavě nemělo chybět alespoň několik druhů vykrajovátek.

Se sadaou nerezových vykrajovátek Dr. Oetker vytvoříte roztomilé tvary, které na tácu s cukrovím nezůstanou bez povšimnutí.

Vánoční forma na pečení biskupského chlebíčku

Skvělé dezerty, s nimiž zazáříte nejen v období vánočních svátků, upečete i ve formách.

Sladké i slané pečivo připravíte díky formě na biskupský chlebíček Dr. Oetker, která je vyrobena z oceli. Také odolá teplotám až do 230°C a má i nepřilnavý povrch.

Vánoční forma na pečení bábovky

K hodobóžovým dezertům patří i naprostá klasika – bábovka. S formou na pečení od značky Bonami Selection vynikne nejen chuťově, ale také svým nápaditým a zdobným tvarem.

Díky lehké a odolné hliníkové formě se náplň rovnoměrně propeče, tudíž máte mnohem větší jistotu, že bábovku nepřipálíte. Nepřilnavá vrstva se zase postará o to, že bábovku vyklopíte bez problémů.

Plech na pečení

Pečení je radost, a to moc dobře ví i britská značka Sabichi. Ve svých pomůckách do kuchyně proto lade důraz na důmyslnost a kvalitní materiály, což platí i o jejich plechu z oceli.

Embosovaný váleček

Chcete-li se blýsknout parádními sušenkami či cukrovím, ale zdobení není zrovna vaše parketa, spolehněte se na embosovaný váleček Orion Flower.

Vytvoříte s ním parádní vzory, které si nezadají s klasickými polevami. Minimum úsilí, ale o to větší efekt. A to se před Vánoci hodí.